Kalender

  • Mindful bewegen
  • Dans
  • Diep helen van binnenuit
  • Earth care & people care
  • Gezond eten
  • Helend aanraken
  • Natuurlijk gezond
  • Opleidingen & trainingen
  • Verbinden met jezelf
  • Start hier
  • Wegwijs
Alle Thema's
  • .Wegwijs in het activiteitenaanbod
  • Cranio-sacraaltherapie - bijscholing (mandibula)
  • Deep focus
  • Een Cursus in Wonderen
  • Ekindo empowerment - dagworkshop
  • Energetische basiskennis
  • Feest van licht
  • Heart of men
  • Het evolutionaire bewustzijn
  • Holistic Pulsing basisdag
  • Holistische massage
  • Innerlijke Kind - workshop
  • Kookles snijtechnieken 2.0
  • Lachyoga
  • Leven en sterven
  • Libido fundamentals (Open Floor)
  • Mannendriedaagse 'De Terugkeer van de Koning'
  • Massage uitwisselavonden
  • Masterclass shamanic transmission
  • Medische basiskennis
  • Meesterschap over de mind
  • Move in Meditation (5 ritmes)
  • Nieuwjaarsfestival 30/12 - 2/1
  • Permacultuur belevingsweek
  • Praktijkmanagement
  • Proeflessen 15-19 april 2019 (10 à 15 euro/les)
  • Qigong grounding
  • Reiki
  • Reinigingsweek
  • Resilience (5Rhythms & Somatic Experience)
  • Sjamanistische avond
  • Sjamanistische training
  • Tai chi - reeksen
  • Tai chi chuan intensive
  • The Way of the Dancing Warrior: Men's workshop (Movement Medicine)
  • The Work of Byron Katie - dagworkshop
  • Transformational Breath workshop
Alle Thema's
  • (GRainbow) wandelweekend begeleiders
  • (Minfdul Me) Patrick Sevenans
  • Barley Adam
  • Bellens Rita
  • Busselen Sara
  • Camp Chris
  • Campo Marc
  • Cocquyt Katrien
  • Coenegrachts Josiane
  • Cools Bert
  • Coppieters Frank & Kathy
  • Coppieters - Melcher Kathy
  • Darling Khan Ya'Acov
  • Darling Khan Susannah
  • Davidson Ben
  • Davies Sarah
  • De Cuyper Luc
  • De Mey Nathalie
  • de Potter Marie-Amélie
  • De Ron Ann
  • Debert Ingrid
  • Dhondt Bert
  • Dierickx Chantal
  • Dykmans Sara
  • Edgar Hamish
  • Engwerda Mati
  • Geudens Ria
  • Geusens Ilse
  • Gielen Johanna
  • Hagendoorn Ron
  • Hall Bret
  • Hectors Bert
  • Heijnen Gérard
  • Hubrechts Eddy
  • Janssens Linda
  • Kamphuis Remke
  • Laureyssen Hans
  • Maleszka Marian
  • Meeusen Stijn
  • Mermans Greet
  • Monte Tom
  • Mooney David
  • Mouton Dinamaria
  • Nolte Irene
  • Olah Dora
  • Peeters Louisa
  • Perks Rosie
  • Pille Jan
  • Rethmeier Jivan
  • Rickards Sue
  • Roelofs Jan
  • Ryan Cathy
  • Saen Ellen
  • Scheers Ilse Grace
  • Smet Martine
  • Swerts Luc
  • Tomme Tine
  • Tuytten Pieter
  • Utting Brian
  • Van Daele Els
  • Van den Avont Denise
  • Van den Bleeken Annelies
  • Van den plas Renild
  • van der Kroon Ton
  • Van Dyck Viviane
  • Van Gool Hilde
  • van Ham Lucien
  • Van Leugenhaeghe Marie-José
  • Van mechelen Liev
  • Van Melkebeke Yasho
  • Vanhalst Carine
  • Verschueren Marleen
  • Vienne Sammy
  • Visser Aline
  • Weitzman Deborah Jeanne
  • Wijnsouw Haro
  • Yeger Ben
Alle Lesgevers
OWC - Zoeken op kalender